Koncepcyjne - Wachtel

koncepcyjne

Systemy chłodnicze jako wynik długoletnich doświadczeń

Wiemy, co jest najważniejsze! Systemy chłodnicze naszych klientów projektujemy wspólnie z nimi. Nasi specjalistyczni doradcy uwzględniają przy tym już istniejące urządzenia, dane produkcyjne zakładu oraz życzenia klienta.

Na podstawie wspólnie opracowanych schematów i planów sporządzamy projekt systemu chłodniczego, który jest idealnie dopasowany do zakładu klienta i umożliwia dzięki temu osiągnięcie założonych celów. Za pomocą odpowiednio zaplanowanych systemów chłodniczych można w decydujący sposób wpłynąć na przyszłość firmy.

Nasza firma nie zajmuje się jedynie projektowaniem elementów do kabin chłodniczych, drzwi, komputerów i szaf sterowniczych, lecz zdaje sobie również sprawę z tego, że w tym właśnie miejscu przecinają się wszystkie ścieżki sprawnie działających i wydajnych systemów i urządzeń. Nie zajmujemy się jedynie produkcją, lecz również innowacjami.

Poniższe przykłady przynajmniej w pewnym stopniu przedstawiają nasze osiągnięcia i możliwości. Proszę zwrócić uwagę na odpowiednią wielkość oraz miejsce instalacji systemu.

 

Do pobrania