Zarządzanie kryzysowe: Koronawirus

Jesteśmy do Państawa dyspozycji!

Szanowni Państwo! Drodzy Klienci!

Bardzo poważnie podchodzimy do rozwoju obecnej sytuacji związanej z pojawieniem się u nas wirusa COVID-19. Zdrowie naszych pracowników oraz klientów stanowi dla nas najwyższy priorytet. Z tego właśnie względu przesunęliśmy niektóre spotkania na późniejsze terminy. Niemniej jednak pomimo czasowego wstrzymania kontaktów bezpośrednich pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo.

Szczęśliwie w naszej międzynarodowej społeczności WACHTEL nie odnotowano do tej pory żadnego pozytywnego przypadku. Prewencyjnie jednak oddelegowaliśmy pracowników oddziałów do pracy w systemie homeoffice i dziękujemy za wyrozumiałość gdyby czas oczekiwania na szybki dotychczas odzew z naszej strony nieco się wydłużył.

Jako producent piecy i urządzeń chłodniczych postaramy się w pełni dalej zachować łańcuch dostaw i zapewnić zabezpieczenie dla Państwa produkcji. Obsługa klienta pozostaje do Państwa dyspozycji, ważne terminy montażowe i serwisowe zostaną przez nas utrzymane (chyba, że kolejne prawne regulacje uniemożliwią nam wykonywanie obowiązków). Natomiast zdarzenia nie wymagające natychmiastowej reakcji z naszej strony przełożymy na termin późniejszy.

W naszych obu zakładach produkcyjnych na terenie Niemiec prace prowadzone są mimo pewnych ograniczeń na bieżąco.

Solidarnie przetrwamy i przejdziemy ten kryzys!

Nam wszystkim w tych burzliwych czasach życzę abyśmy pozostali zdrowi!       

Pozdrawiam serdecznie

 

Oliver Frey
CEO / Vorsitzender der Geschäftsleitung 
WACHTEL GmbH