Firma - Wachtel Polska

Firma

WACHTEL oznacza wieloletnią jakość, technologię zorientowaną na przyszłość i ekologiczne rozwiązania. Jesteśmy dumni z naszej roli zaufanego partnera w branży piekarniczej, dostarczającego piece i urządzenia załadowcze "Made in Germany" od 1923 roku. Jakość i dbałość o szczegóły to nasze cele, sztuka inżynierska to nasza siła napędowa, obsługa klienta to nasza pasja.

Ponad 5 000 piekarzy i cukierników wybrało produkty firmy WACHTEL - od małych, prowadzonych przez właścicieli piekarni rzemieślniczych po średnie przedsiębiorstwa przemysłowe. Nasi klienci to prawdziwi piekarze, którzy wypiekają swój chleb z naturalnych składników. Ich chleb nie jest produkowany na w pełni zautomatyzowanych liniach piekarniczych, ale w prawdziwej piekarni. Wspieramy ten rzemieślniczy handel i nie zaopatrujemy dyskontów. Nasi klienci biorą za oczywiste wypiekanie swoich produktów w najwyższej jakości rzemieślniczej i wykorzystują w tym procesie składniki i surowce wysokiej jakości. Zaopatrujemy wielu innowacyjnych liderów jakości w swoich branżach, którzy są również pionierami, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój i cyfryzację.

Wszyscy korzystają z naszego bezstronnego doradztwa, naszych innowacyjnych produktów i naszego profesjonalnego serwisu - niezależnie od tego, czy wypiekają kilkaset bochenków chleba, czy kilka tysięcy. Wspieramy tradycyjny handel rzemieślniczy - w Polsce i na arenie międzynarodowej. Ponad połowę naszych pieców sprzedajemy klientom na całym świecie. Jakość naszych produktów i doskonała obsługa klienta są dla nas najważniejsze.