Piece sklepowe - Wachtel Polska

Sklepowe piece piekarskie

Innowacyjne technologie spotykają się z solidną technologią pieców piekarskich: Piece sklepowe firmy WACHTEL przekonują wyjątkową jakością wypieku i indywidualnymi rozwiązaniami dla każdej piekarni. Nasza oferta modeli, wariantów i opcji wyposażenia zapewnia elastyczne i precyzyjne spełnienie wielu różnych wymagań. Dowiedz się o szczególnych zaletach pieca sklepowego firmy WACHTEL.

Najwyższej jakości wypiek w sklepie zapewniający lepszą skórkę i chrupkość
 
 

Wypieki w sklepie są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek

Dobrze zaplanowana koncepcja wypieku w sklepie jest decydującym czynnikiem sukcesu każdej piekarni lub punktu sprzedaży. Dzięki możliwości podglądu procesu produkcji klienci postrzegają to jako dowód jakości świeżości wypieku i prawdziwego kunsztu piekarniczego. Ponieważ pieczywo jest dostępne nie tylko w sklepach piekarniczych, ale również na stacjach benzynowych i w dyskontach, zakupy oparte na doświadczeniu i wyróżnienie poprzez wyjątkową jakość produktów stają się coraz ważniejszymi czynnikami w piekarni.

Aby klienci od razu zobaczyli i poczuli tę różnicę, coraz częściej mówi się o wypieku na miejscu, w sklepie piekarniczym. W tej sytuacji piec sklepowy odgrywa szczególnie ważną rolę: zapewnia wyjątkowy wizerunek i pozycję Państwa placówki piekarniczej oraz pozwala jej wyróżnić się na tle konkurencji. Szczególna atmosfera piekarni i świeże zapachy wypieków przyczyniają się do przyciągnięcia klientów do sklepu i budowania ich długotrwałej lojalności.

Oprócz korzyści dla marketingu, piec sklepowy oferuje wiele innych możliwości. Można indywidualnie dopasować podaż pieczywa do konkretnego poziomu zapotrzebowania każdego dnia. Dzięki temu świeżość i jakość towaru jest gwarantowana przez cały dzień. Zastosowanie pieca sklepowego znacznie zmniejsza również koszt transportu pomiędzy centralną piekarnią a placówkami.

Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze piec sklepowy może być bez problemu obsługiwany również przez sprzedawców. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu piec jest łatwy w obsłudze nawet w godzinach wzmożonej sprzedaży. Dlaczego więc nie zamienić przypadkowych klientów w stałych - stwórz podstawy sukcesu swojej piekarni dzięki piecowi sklepowemu dostosowanemu do Twoich potrzeb.

 


WACHTEL wyznacza standardy dla wypieków w sklepie

Jeśli chodzi o wypieki w sklepie, należy ufać tylko absolutnym ekspertom. W firmie WACHTEL doskonale znamy presję, z jaką spotykają się piekarze i branża piekarnicza. Od 1923 roku opowiadamy się za solidną, nowoczesną technologią pieców i stale dążymy do rozwoju i ulepszania naszych produktów poprzez rygorystyczne badania i rozwój. To tutaj wieloletnie doświadczenie spotyka się z najnowszą technologią.

Jako jeden z pionierów w dziedzinie wypieku w sklepie, rozwinęliśmy nasz piec sklepowy. PICCOLO PRO osiąga jeszcze lepsze i bardziej równomierne wyniki wypieku. Udzielamy 3-letniej gwarancji przy podpisaniu umowy serwisowej (w Niemczech).

Postaw na niezawodną technologię "Made in Germany" dla Twojego pieca sklepowego - taką, która spełni wszystkie wymagania współczesnej produkcji piekarniczej.

Wypieki w sklepie spełniające wszystkie potrzeby

Dla indywidualnej koncepcji wypieku w sklepie możemy zaoferować piec, który spełni wymagania Twojej placówki. Jako dostawca systemowy z kompetencjami doradczymi w całej dziedzinie tworzymy dla Państwa kompletne rozwiązania, które łączą wszystkie procesy wypieku rzemieślniczego z procesami sklepowymi, przy zachowaniu pełnej integralności. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zaawansowany technologicznie piec elektryczny PICCOLO PRO® czy też piec konwekcyjny premium THERMICO PLUS - każdy z tych modeli wyróżnia się unikalnymi zaletami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój nowy piec sklepowy jest idealnie dopasowany do indywidualnych wymagań.


PICCOLO PRO® – dla lepszej chrupiącej skórki

Wprowadziliśmy następcę PICCOLO - naszego elektrycznego pieca sklepowego. PICCOLO PRO®, którego wypieki są teraz jeszcze lepsze i bardziej równomierne. Osiągnęliśmy to dzięki technologii MULTI ZONE BAKING w połączeniu z POWER STEAM. PICCOLO PRO został przetestowany przez VDE - zużywa o 33,6% mniej energii w porównaniu do poprzedniego modelu. Przyjazny dla użytkownika wygląd został ulepszony o drzwi SOFT CLOSE, a nasze intuicyjne sterowanie IQ TOUCH zawiera teraz ENERGY MANAGER i narzędzie dostępu WACHTEL REMOTE. Solidna garownia ze stali nierdzewnej z nową, niezawodną technologią parownika oraz diody LED w piecu i okapie przedłużają żywotność PICCOLO PRO®. Stawiamy na nasz zaawansowany technologicznie piec i dajemy 3-letnią gwarancję przy podpisaniu umowy serwisowej (w Niemczech).

Nowe PICCOLO PRO