INFRA EE - Wachtel Polska

Pieczenie w klasie mistrzowskiej z piecem INFRA EE. Piec wsadowy o potrójnej szerokości i o maksymalnej ilości komór (6) – oznacza dużą zdolność produkcyjną! Model ten wykorzystuje wszystkie zalety elektrycznych pieców wsadowych: Wszystkimi komorami można sterować oddzielnie. Regulacja grzałki górnej i dolnej jest podobnie jak we wszystkich modelach INFRA oddzielna. W ten sposób pozostawia się konkurencję pod względem jakości i elastyczności daleko w tyle.

Pierwszorzędne jest również bezpieczeństwo pracy gwarantowane przez ten piec. Ponieważ piece INFRA nie wymagają użycia palników i wentylatorów obiegowych, nie potrzebują również szeroko zakrojonej konserwacji, co sprawia, że cechują się wysokim bezpieczeństwem pracy. Ponadto w tych piecach nie ma konieczności montowania drogich przewodów spalinowych. W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze i nie trzeba się martwić o naruszanie przepisów dotyczących emisji gazów.

Kolejna zaleta: We wszystkich piecach serii INFRA poziom wytwarzanego przez urządzenie hałasu jest zredukowany do minimum. A to oznacza: optymalne warunki pracy umożliwiające wykonywanie czynności w sposób skoncentrowany i pewny.

Piec INFRA EE dostępny jest również z pięcioma lub czterema komorami – według indywidualnego zapotrzebowania. Opcjonalna długość komór to: 1600 mm, 2000 mm lub 2400 mm.

Wysuwana komora – dodatkowa zaleta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. To klient decyduje o ostatecznej ilości wysuwanych komór i ich wysokości dopasowanej odpowiednio do wypiekanych wyrobów.

Dane techniczne

Blachy 780x580 w każdej komorze

6-9

Blachy 600x400 w każdej komorze

12-18

Możliwa ilość komór

1-6

Użytkowa powierzchnia wypiekania każdej komory

2,88 - 4,32 m²

Szerokość x głębokość x wysokość

2400 x 2410 - 3280 x 2345

Zasilanie elektryczne

tak

Zasilanie gazowe /olejowe

nie

Moc przyłączowa z 4 komorami

60 - 88 kW

Moc przyłączowa z 5 komorami

75 - 109 kW

Możliwy wysuw

tak

Technologia STIR

tak

Czarny

tak

Sterowanie analogowe

tak

Szklany panel sterujący

nie

Technika talerzowa 2013

nie

pdfINFRA EE
broszura DE